Садові ножиці Master Tool 14-6133
Master Tool 14-6133 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6133
Усі ціни 10 →Ножницы садовые для кустарников MASTERTOOL (14-6133) | 527 грн. |
Ножиці для живоплоту Mastertool 620 мм (14-6133) | 527 грн. |
Ножиці для стрижки чагарників MasterTool GM 620 мм, хвилясті леза тефлон, | 527 грн. |
Ножиці для стриження чагарників MASTERTOOL 620 мм хвилясті леза тефлон дво | 416 грн. |
Ножиці для стриження чагарників MASTERTOOL 620 мм хвилясті леза тефлон дво | 496 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →