Висоторіз Master Tool 14-6908
Master Tool 14-6908 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6908
Усі ціни 11 →Сучкорез штанговый телескопический MASTERTOOL (14-6908) | 759 грн. |
Сучкоріз MasterTool 0,8 - 1,2 м (14-6908) | 729 грн. |
Секатор штанговий Mastertool пістолетний телескопічний 0.8 - 1.2 м (14-690 | 619 грн. |
Сікатор штанговий ПРОФІ MasterTool GM, пістолетний телескопічний 0,8 - 1,2 | 759 грн. |
Секатор штанговий пістолетний телескопічний MASTERTOOL ПРОФІ 0.8-1.2 м, ал | 763 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →