Прищепний секатор Master Tool 14-6116
Фото 5 |
Master Tool 14-6116 |
|
В комплекті змінні леза V, U, Ω - подібної форми
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6116
Усі ціни 13 →Секатор прививочный MASTERTOOL (14-6116) | 379 грн. |
Секатор MasterTool 210 мм прищеплювальний (14-6116) | 364 грн. |
Секатор прищеплювальний Mastertool 210 мм (14-6116) | 379 грн. |
Сікатор прищеплювальний MASTERTOOL GM 210 мм, змінні леза V, U, -образні, | 379 грн. |
Секатор прищеплювальний MASTERTOOL 210 мм, змінні леза V/U/-подібні SK5 (1 | 398 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →