Садові ножиці Master Tool 14-6130
Master Tool 14-6130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 14-6130
Ножиці для стриження чагарників MASTERTOOL 550 мм леза тефлон 14-6130 | 250 грн. |
Ножиці для стрижки кущів Mastertool 550 мм (14-6130) | 323 грн. |
Ножиці для стрижки чагарників MASTERTOOL 550 мм леза тефлон 14-6130 | 249 грн. |
Ножиці для стрижки чагарників MASTERTOOL 550 мм леза тефлон 14-6130 | 272 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →