Пальник Master Tool 44-5022 (44-5022)
Master Tool 44-5022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5022
Усі ціни 9 →Горелка для газового баллона MASTERTOOL "Вега" (44-5022) | 264 грн. |
Пальник для газового балона Mastertool 210 мм буд.32 мм (44-5022) | 264 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL GM "Вега", 32 мм, 1300*С (44-5022) | 264 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL "Вега" обертання 360° 32 мм/1300 °C | 223 грн. |
Пальник газовий Mastertool - 32 мм Вега 1 шт. | 328 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5022:
- Діаметр горловини — 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →