Пальник Master Tool 44-5020 (44-5020)
Master Tool 44-5020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5020
Усі ціни 10 →Горелка газовоздушная MASTERTOOL PROFI тип ГВ (44-5020) | 648 грн. |
Пальник газовий з клапаном Mastertool Profi 76 мм 820 мм (44-5020) | 648 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL GM з клапаном PROFI 76 мм, 820 мм (44-5020) | 648 грн. |
Пальник газовий Mastertool 44-5020s - 76 x 500 мм із клапаном ProF (DR-000 | 734 грн. |
Пальник ручний газоповітряний з клапаном MASTERTOOL PROFI, 76 мм, 840 мм, | 680 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5020:
- Діаметр горловини — 76 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →