Пальник Master Tool 44-5009 (44-5009)
Master Tool 44-5009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5009
Усі ціни 15 →Горелка для газового баллона MASTERTOOL "Комета" (44-5009) | 170 грн. |
Пальник для газового балона з п'єзопідпалом Mastertool Комета (44-5009) | 170 грн. |
Горелка для газового баллона MASTERTOOL "Комета NOVA" (44-5049) | 151 грн. |
Пальник для газового балона з п'єзопідпалом MASTERTOOL GM "Комета", 1300*С | 170 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL GM "Комета NOVA" п'єзопідпал 19 мм/ | 151 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →