Пальник Master Tool 44-5021 (44-5021)
Master Tool 44-5021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5021
Усі ціни 7 →Горелка для газового баллона MASTERTOOL "Огонек" (44-5021) | 148 грн. |
Пальник для газового балона Mastertool Циклон-1 195 мм д.14 мм (44-5021) | 148 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL GM "Вогник", 14 мм, 1300*С (44-5021 | 148 грн. |
Пальник для газового балона MASTERTOOL "Вогоник" 14 мм/1300 °C подовжене с | 125 грн. |
Пальник для газового балона "Вогник", 14 мм, 1300*С MASTER TOOL 44-5021 | 127 грн. |
Пальник газовий Mastertool 14 мм Вогник (44-5021) | 149 грн. |
Горелка для газового баллона MASTERTOOL Огонек (44-5021) | 148 грн. |
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5021:
- Діаметр горловини — 14 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →