Пальник Master Tool 44-5017 (44-5017)
Master Tool 44-5017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5017
Усі ціни 7 →Горелка газовоздушная MASTERTOOL PROFI тип ГВ (44-5017) | 543 грн. |
Пальник газовий з клапаном Mastertool Profi 45 мм 590 мм (44-5017) | 543 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL GM з клапаном PROFI 45 мм, 590 мм (44-5017) | 543 грн. |
Пальник ручний газоповітряний з клапаном MASTERTOOL PROFI, 45 мм, 610 мм, | 570 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL PROFI з клапаном 45 мм 610 мм 44-5017 | 541 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL PROFI з клапаном 45 мм 610 мм 44-5017 | 543 грн. |
Горілка газова з клапаном PROFI 45 мм, 610 мм MASTER TOOL 44-5017 | 466 грн. |
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5017:
- Діаметр горловини — 40 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →