Пальник Master Tool 44-5029 (44-5029)
Master Tool 44-5029 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 44-5029
Усі ціни 9 →Горелка газовоздушная MASTERTOOL PROFI тип ГВ (44-5029) | 543 грн. |
Пальник газовий Mastertool Profi 60 мм 720 мм (44-5029) | 479 грн. |
Пальник газовий MASTERTOOL GM PROFI 60 мм, 720 мм (44-5029) | 543 грн. |
Пальник газовий Mastertool 44-5029s - 60 x 400 мм ProF (DR-000049018) TRG- | 615 грн. |
Пальник ручний газоповітряний MASTERTOOL PROFI, 60 мм, 725 мм, 4,58 м/рік, | 570 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Master Tool 44-5029:
- Діаметр горловини — 60 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →