Набір інструментів Master Tool 75-0961
Master Tool 75-0961 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 75-0961
Набор ключей Torx Г-образных MASTERTOOL 9ед. (75-0961) | 171 грн. |
Набір ключів Torx Mastertool 9 предметів Cr-V довгі (75-0961) | 171 грн. |
Ключі TORX набір MASTERTOOL GM 9 шт CrV довгі (Т10-Т50 L90-227мм) (75-0961 | 171 грн. |
Ключі TORX MASTERTOOL набір 9 шт CrV довгі (Т10-Т50 90-227 мм) 75-0961 | 171 грн. |
Набір ключів MASTER TOOL 75-0961 Torx T10-T50 9шт | 171 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →