Набір інструментів Intertool HT-1001
Фото 9 |
Intertool HT-1001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1001
Усі ціни 21 →Intertool Intertool HT-1001 | 219 грн. |
Intertool Набор рожковых ключей Intertool 6шт 6-17мм CrV (HT-1001) | 219 грн. |
Набір ріжкових ключів Intertool 6 предметів 6-17 мм Cr-V (HT-1001) | 219 грн. |
Набір ріжкових ключів від 6 шт., 6-17 мм Cr-V INTERTOOL HT-1001 | 219 грн. |
Набір ключів комбінованих 6-17мм (6 шт.) INTERTOOL [НT-1001] (шт) | 214 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Intertool HT-1001:
- Розміри: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →