Литий диск Zorat BK5212 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 4 924 до 5 875 грн. Порівняти ціни 30 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat BK5212 7
Характеристики
Zorat BK5212 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5212 7x17/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW Hyundai (BK5212) R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (BP) 100106 | 5 195 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5212 R17 W7 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 BP | 5 333 грн. |
Zorat Wheels BK5212 7x17 5x114.3 ET40 DIA67.1 BP | 5 219 грн. |
ZW BK5212 7,0x17/5x114,3 D67,1 ET40 BP | 5 182 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5212 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) BP | 5 813 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі