Вантажна шина Matador T HR5 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Matador T HR5 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador T HR5 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 15 →Matador T HR 5 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 18 683 грн. |
Matador T HR 5 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 18 034 грн. |
Matador T HR5 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 24PR | 16 650 грн. |
Грузовые шины Matador T HR5 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 1002525053 | 18 041 грн. |
MATADOR Вантажна шина MATADOR T HR 5 (причепна) 385/65R22.5 164K | 17 660 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Matador T HR5 385/65 R22.5 164K
Ціни на Matador T HR5 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Matador T HR5 385/65 R22.5 160K | від 17 183 грн. | 4 пропозиції | ||
Matador T HR5 385/65 R22.5 164K | від 16 650 грн. | 15 пропозицій |