Електрогенератор Matari M7500i-R
Фото 7 |
Matari M7500i-R |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari M7500i-R
Усі ціни 15 →Інверторний бензиновий генератор MATARI M7500I-R максимальна потужність 7. | 48 000 грн. |
Инверторный генератор Matari M7500I-R | 48 000 грн. |
Бензиновый генератор Matari M7500I-R | 48 000 грн. |
Инверторный генератор Matari M7500I-R 205031 | 48 000 грн. |
Генератор бензиновий iнверторний Matari M7500I-R 101325-148 | 48 000 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Matari M7500i-R
Ціни на Matari M7500i-R |
---|---|---|---|---|
Matari M7500i | від 44 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Matari M7500i-ATS | від 51 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Matari M7500i-R | від 43 000 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →