Електрогенератор Matari MH9000EA
Matari MH9000EA без автозапуск (ATS)автозапуск (ATS) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH9000EA
Усі ціни 21 →Бензиновый генератор Matari MH9000EA MMH-09 | 42 000 грн. |
Генератор бензиновый Matari MH9000EA | 38 500 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH9000EA 156275 | 38 500 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH9000EA 101325-118 | 38 500 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH9000EA АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІТ | 31 900 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Matari MH9000EA
Ціни на Matari MH9000EA |
---|---|---|---|---|
Matari MH9000EA | від 31 900 грн. | 21 пропозиція | ||
Matari MH9000EA-ATS | від 42 800 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →