Електрогенератор Matari MH11003E
Фото 6 |
Matari MH11003E |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matari MH11003E
Усі ціни 13 →Генератор бензиновый Matari MH11003E | 46 500 грн. |
Бензиновый генератор Matari MH11003E 156278 | 46 500 грн. |
Генератор бензиновий Matari MH11003E 101325-121 | 46 500 грн. |
Бензиновий генератор Matari MН11003E АКЦІЯ : ЗНИЖКА або ПОДАРУНОК. ДЗВОНІТ | 38 700 грн. |
Бензиновий генератор Matari MH11003E | 41 375 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →