Вудилище Maver Short Force 500
Maver Short Force 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maver Short Force 500
Усі ціни 10 →Поплавочное удилище (без колец) Maver Short Force маховое 5.0m | 989 грн. |
Вудилище Maver Short Force 5.0m (1300.33.73) | 1 135 грн. |
Удилище Maver Short Force 5.0m (1300.33.73) 1300.33.73 | 989 грн. |
Вудилище Maver Short Force 5.0m (1300.33.73) 1300.33.73 | 989 грн. |
Maver Вудилище Maver Short Force 5.0m (1300.33.73) 1300.33.73 | 989 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →