Сковорідка Maxmark MK-DM1026 26 см
Maxmark MK-DM1026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-DM1026 26 см
Сковорода Maxmark, 26 см, коричневий (MK-DM1026) | 669 грн. |
Сковорода Maxmark 26 см (MK-DM1026) | 669 грн. |
Сковорода 26див. MAXMARK MK-DM1026 | 687 грн. |
Сковорода 26см. MAXMARK MK-DM1026 Код 4932 | 1 114 грн. |
Сковорідка MAXMARK MK-DM1026 Adamant 26см б/кр | 589 грн. |
Модификації Maxmark MK-DM1026
Ціни на Maxmark MK-DM1026 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-DM1024 24 см | від 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxmark MK-DM1026 26 см | від 589 грн. | 5 пропозицій | ||
Maxmark MK-DM1028 28 см | від 679 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →