Сотейник Maxmark MK-FP5024G 24 см
Maxmark MK-FP5024G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-FP5024G 24 см
Усі ціни 6 →Сковорода Maxmark Granite, 24 см із кришкою, червоний (MK-FP5024G) | 1 289 грн. |
Сковорідка Maxmark MK-FP 5024G MK-FP 5024 G | 1 049 грн. |
Сковорода Maxmark з кришкою Granite 24 см з кришкою (MK-FP5024G) | 1 289 грн. |
Сковорода 24см. MAXMARK MK-FP5024G | 1 102 грн. |
Сковорода з гранітним покриттям MAXMARK MK-FP5024G 24 см з кришкою | 1 399 грн. |
Сковорода 24см. MAXMARK MK-FP5024G Код 4931 | 1 429 грн. |
Модификації Maxmark MK-FP5024G
Ціни на Maxmark MK-FP5024G |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-FP5024G 24 см | від 1 049 грн. | 6 пропозицій | ||
Maxmark MK-FP5026G 26 см | від 1 410 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxmark MK-FP5028G 28 см | від 1 263 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →