Каструля HOLMER CR-17515-SSD
Фото 8 |
HOLMER CR-17515-SSD |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER CR-17515-SSD
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою H?lmer CR-17515-SSD Aurora | 629 грн. |
Каструля Hölmer Aurora з кришкою 1,5 л (CR-17515-SSD Aurora) CR-17515-SSD | 476 грн. |
Hölmer Каструля Hölmer Aurora з кришкою 1,5 л (CR-17515-SSD Aurora) CR-175 | 476 грн. |
Holmer CR-17515-SSD Aurora CR-17515-SSDAurora | 479 грн. |
Holmer CR-17515-SSD | 788 грн. |
Каструля з кришкою Hlmer Aurora 1.5 л (CR-17515-SSD Aurora) | 479 грн. |
Каструля з кришкою Holmer Aurora CR-17515-SSD 1.5 л | 864 грн. |
Модификації HOLMER CR-17515-SSD
Ціни на HOLMER CR-17515-SSD |
---|---|---|---|---|
HOLMER CR-17515-SSD | від 476 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER CR-17519-SSD | від 506 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER CR-17526-SSD | від 536 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER CR-17537-SSD | від 596 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER CR-17548-SSD | від 679 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →