Каструля Pepper Begonia PR-1111-18
Фото 7 |
Pepper Begonia PR-1111-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Begonia PR-1111-18
Усі ціни 11 →Pepper PR-1111-18 | 604 грн. |
Pepper Begonia 18 см 2.4 л (PR-1111-18) Begonia18см2.4л(PR-1111-18) | 515 грн. |
PEPPER PR-1111-18 | 790 грн. |
Каструля Pepper Begonia PR-1111-18 18 см 2.4 л (BP127017) | 632 грн. |
Каструля PR-1111-18 BEGONIA 18 см 2.4 л PEPPER | 376 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Begonia PR-1111-18
Ціни на Pepper Begonia PR-1111-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Begonia PR-1111-16 | від 361 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-18 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-20 | від 431 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-22 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-24 | від 609 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →