Каструля Pepper Jasmine PR-2400-16
Pepper Jasmine PR-2400-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Jasmine PR-2400-16
Усі ціни 14 →Кастрюля Pepper Jasmine 1,6л (PR-2400-16) PR-2400-16 | 518 грн. |
Каструля Pepper Jasmine 1,6 л (PR-2400-16) PR-2400-16 | 494 грн. |
Кастрюля Pepper Jasmine PR-2400-16, 1.6л 118163 | 481 грн. |
Pepper Jasmine 16х9.5 см, 1.6 л (PR-2400-16) Jasmine16х9.5см,1.6л(PR-2400- | 499 грн. |
Pepper PR-2400-16 | 481 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Jasmine PR-2400-16
Ціни на Pepper Jasmine PR-2400-16 |
---|---|---|---|---|
Pepper Jasmine PR-2400-16 | від 481 грн. | 16 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-18 | від 449 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-20 | від 549 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-22 | від 691 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →