Сковорідка Maxmark MK-PK7026 26 см
Maxmark MK-PK7026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-PK7026 26 см
Maxmark 26 см (MK-PK7026) | 1 805 грн. |
Maxmark 26 см (MK-PK7026) | 1 760 грн. |
7026 Сковорода maxmark мк-рк | 1 700 грн. |
Модификації Maxmark MK-PK7026
Ціни на Maxmark MK-PK7026 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-PK7024 24 см | від 1 580 грн. | 9 пропозицій | ||
Maxmark MK-PK7026 26 см | від 1 700 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxmark MK-PK7028 28 см | від 1 882 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →