Сковорідка Maxmark MK-BC8528 28 см
Maxmark MK-BC8528 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxmark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxmark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxmark MK-BC8528 28 см
Усі ціни 8 →Maxmark 28 см (MK-BC8528) | 1 072 грн. |
Maxmark 28 см (MK-BC8528) | 1 072 грн. |
Maxmark MK-BC8528 | 1 345 грн. |
Сковорода Maxmark Quantanium MK-BC8528 28 см | 1 790 грн. |
Сковорода Maxmark Quantanium MK-BC8528 28 см | 1 770 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Maxmark MK-BC8528
Ціни на Maxmark MK-BC8528 |
---|---|---|---|---|
Maxmark MK-BC8524 24 см | від 854 грн. | 2 пропозиції | ||
Maxmark MK-BC8528 28 см | від 1 072 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →