Лампочка Electrum LED A80 18W 6500K E27
Electrum LED A80 18W 6500K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED A80 18W 6500K E27
Лампочка Electrum A80 18W PA LS-33 Elegant E27 6500K (A-LS-1453) A-LS-1453 | 206 грн. |
Лампа светодиодная стандартная ELECTRUM 18W E27 6500K A-LS-1453 A-LS-1453 | 171 грн. |
Світлодіодна лампа ELECTRUM A80 18W E27 6500K Elegant PA LS-33 (A-LS-1453- | 342 грн. |
Лампочка Electrum A80 18W PA LS-33 Elegant E27 6500K (A-LS-1453) | 191 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →