Лампочка ELM B65 15W 6500K E27 18-0195
ELM B65 15W 6500K E27 18-0195 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM B65 15W 6500K E27 18-0195
Усі ціни 11 →ELM ELM B65 15W PA10S E27 6500K (18-0195) | 118 грн. |
Лампочка ELM B65 15W PA10S E27 6500K (18-0195) 18-0195 | 165 грн. |
Лампа світлодіодна стандартна ELM 15W E27 6500K (18-0195) 18-0195 | 118 грн. |
ELM 15W E27 6500K 18-0195 | 189 грн. |
Лампа Светодиодная Стандартная ELM B65 PA10 15W E27 6500K (18-0195) 18-019 | 118 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →