Літня шина Mazzini ECO 605 Plus 225/45 R18 95W
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Mazzini ECO 605 Plus 225/45 R18 95W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazzini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazzini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mazzini ECO 605 Plus 225/45 R18 95W
Усі ціни 22 →Mazzini ECO605 Plus 225/45 R18 95W XL | 2 584 грн. |
Mazzini Eco 605 Plus 225/45 R18 95W XL | 2 279 грн. |
Mazzini Eco 605 Plus (225/45R18 95W) | 2 068 грн. |
Летние шины Mazzini Eco 605 Plus 225/45 ZR18 95W XL 1002181459 | 2 185 грн. |
MAZZINI Літня шина MAZZINI Eco 605 Plus 225/45R18 95W | 2 575 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →