Литий диск Rondell 37 7,5x18/5x100 ET35 DIA70
від 2 714 до 3 101 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Rondell 37 1
Характеристики
Rondell 37 7,5x18/5x100 ET35 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rondell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rondell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rondell 37 7,5x18/5x100 ET35 DIA70
Сортувати
Диски Rondell Design 0037 7,5x18 5x100 ET35 DIA70,4 | 2 737 грн. |
Rondell Rondell Design 0037 7.5x18 5x100 ET35 DIA70.4 S | 2 786 грн. |
Rondell Design 0037 7.5x18 5x100 ET35 DIA70.4 S | 2 921 грн. |
Диск Rondell Design 0037 silver R18 W7,5 PCD5x100 ET35 DIA70,4 | 2 836 грн. |
Rondell Design 0037 (R18 W7,5 PCD5x100 ET35 DIA70,4) 1896560 | 2 714 грн. |
Диск Rondell Design 0037 7.5x18 5x100 ET35 DIA70.4 S | 3 101 грн. |
Закрити
Схожі