Литий диск mbDesign KV1 9x20/5x130 ET45 DIA71,6
Фото 11 | від 27 909 до 31 287 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації mbDesign KV1 94
Характеристики
mbDesign KV1 9x20/5x130 ET45 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог mbDesign 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі mbDesign.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити mbDesign KV1 9x20/5x130 ET45 DIA71,6
Сортувати
mbDESIGN KV1 R20 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.6 BRONZE | 27 945 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.5 Black Matt KV19020455S1-B1 | 27 909 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Bronze Silk Matt | 28 880 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.5 Matt Grey KV19020455S1-G1 | 27 909 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Bronze Silk Matt KV19020455S1-B | 27 909 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі