Збірної диск mbDesign LV1 8,5x20/5x108 ET45 DIA75,1
Відео 1Фото 14 | від 27 909 до 31 287 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):75.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації mbDesign LV1 13
Характеристики
mbDesign LV1 8,5x20/5x108 ET45 DIA75,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог mbDesign 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі mbDesign.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити mbDesign LV1 8,5x20/5x108 ET45 DIA75,1
Сортувати
MB Design LV1 R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA75.1 Matt Grey LV18520455E-GP1 | 27 909 грн. |
MB Design LV1 R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA75.1 Matt Grey | 28 880 грн. |
MB Design LV1 R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA75.1 Black Gloss Polished LV185204 | 30 235 грн. |
MB Design LV1 R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA75.1 Gold Gloss Polished LV1852045 | 30 235 грн. |
MB Design LV1 R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA75.1 Grey Polished LV18520455E-G4 | 30 235 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі