Збірної диск mbDesign LV1 9x20/5x112 ET42 DIA66,6
Відео 1Фото 14 | від 31 253 до 32 340 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації mbDesign LV1 13
Характеристики
mbDesign LV1 9x20/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог mbDesign 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі mbDesign.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити mbDesign LV1 9x20/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Black Gloss Polished LV19020425 | 31 253 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Grey Polished | 32 340 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Gold Gloss Polished LV19020425R | 31 253 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Grey Polished LV19020425R-G4 | 31 253 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Silver Gloss Polished LV1902042 | 31 253 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Silver Gloss Polished | 32 340 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Gold Gloss Polished | 32 340 грн. |
MB Design LV1 R20 W9 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Black Gloss Polished | 32 340 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі