Комп'ютерне крісло Mealux Ergoback
![]() |
Mealux Ergoback |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mealux 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mealux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах

Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Купити Mealux Ergoback
Усі ціни 28 →| 10 990 грн. | ![]() |
Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL) Y-1020 BL | 10 990 грн. |
Крісло Mealux Ergoback Bl (арт.Y-1020 BL) | 10 990 грн. |
Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL) | 10 990 грн. |
Mealux Детское кресло Mealux Ergoback Y-1020 Розовый, Белый | 10 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →