Електропростирадло Medisana HU 670
Фото 3 |
Medisana HU 670 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana HU 670
Усі ціни 10 →Електропростирадло Medisana з підігрівом сіра (HU 670) | 3 399 грн. |
Электропростынь Medisana с подогревом серая (HU 670) | 3 360 грн. |
Електропростирадло Medisana HU 670 | 3 249 грн. |
Електропростирадло Medisana HU 670 (60218) | 2 849 грн. |
Электроодеяло Medisana HU 670 | 3 399 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →