Електропростирадло Beurer UB 60 (36002)
Фото 5 |
Beurer UB 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer UB 60
Усі ціни 22 →Електричне простирадло Beurer UB 60 | 4 677 грн. |
Електричне простирадло UB 60 UB60 | 4 677 грн. |
Електричне простирадло Beurer UB 60 | 4 677 грн. |
Матрац з підігрівом Beurer UB 60 | 4 677 грн. |
Электропростынь Beurer UB 60 | 3 499 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →