Електропростирадло Medisana HU 665
Фото 4 |
Medisana HU 665 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Купити Medisana HU 665
Усі ціни 6 →Электропростынь Medisana HU 665 (60217) | 1 499 грн. |
Электроодеяло Medisana HU 665 | 1 949 грн. |
Електропростирадло Medisana HU 665 (150 х80 см) | 1 799 грн. |
Комплект з 2 електропростирадла Medisana HU 665 (150х80 см) | 3 200 грн. |
Електричне простирадло Medisana HU 665, 3 рівня температури, 60Вт, Автомат | 1 499 грн. |
Електропростирадло Medisana HU 665 150х80 см Німеччина | 1 297 грн. |
Солодких снів
Коли на вулиці знизилася температура і помітно прохолодніше стало в будинку, на допомогу прийде електричне простирадло німецької компанії Medisana, головне завдання якого — зігріти та розслабити все тіло, покращити кровообіг та самопочуття після важкого дня та забезпечити швидкий сон. Воно виготовлене з м'якого, дихаючого, приємного на дотик матеріалу і має розміри 80х150 см для комфортного розміщення однієї людини — дорослої дитини. З усіх чотирьох сторін до країв пришиті гумки, щоб простирадло міцно прилягало до матраца і не м'ялося під час сну.
Великий плюс моделі в тому, що вона досить швидко нагрівається: виробник рекомендує включати її за 30 хвилин до сну — і на вас чекатиме тепла постіль. Також можна вибирати оптимальну для себе температуру. Усього доступно три режими нагріву: перший — для тривалого збереження тепла, решта — для швидкого і сильнішого підігріву. Для керування використовується зручний пульт з регулятором і невеликим екраном з підсвіткою, на якому показуються вибрані налаштування. А за підключення відповідає шнур довжиною трохи менше 2.5 м, так що вам не доведеться шукати поряд розетку або користуватися подовжувачем.
Тепло та зручно
Крім комфорту користувача, не менш важливою є безпека, тому електропростирадло отримало систему захисту від перегріву і функцію автоматичного відключення: нагрівання припиняється через 3 години після включення пристрою. Тепло все одно зберігається протягом тривалого часу, зате вам не доведеться прокидатися серед ночі, щоб висмикнути шнур із розетки. Крім цього, корисною особливістю став знімний пульт управління, що дозволяє прати простирадло вручну або в пральній машині (але на делікатному режимі при температурі не більше 30 градусів).