Електрогрілка для ніг Medisana FWS
Відео 3Фото 5 |
Medisana FWS |
|
Допускається тільки ручне прання накладки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Medisana 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Medisana.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Medisana FWS
Грелка электрическая для ног Medisana FWS | 2 299 грн. |
Грелка електрична для ног Medisana FWS | 2 529 грн. |
Електрогрілка Medisana FWS для ніг | 2 200 грн. |
Електрична грілка для ніг Medisana FWS | 1 564 грн. |
Електрична грілка для ніг Medisana FWS Brown | 1 564 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →