Литий диск Meisterwerk MW02 8,5x20/5x112 ET32 DIA66,6
Фото 5 | від 12 960 до 13 411 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації Meisterwerk MW02 18
Характеристики
Meisterwerk MW02 8,5x20/5x112 ET32 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meisterwerk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meisterwerk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Meisterwerk MW02 8,5x20/5x112 ET32 DIA66,6
Сортувати
Meisterwerk Wheels MW02 R20 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Black Polished A077 | 12 960 грн. |
Meisterwerk Wheels MW02 R20 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Matt Black | 13 411 грн. |
Meisterwerk Wheels MW02 R20 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Matt Black A076R | 12 960 грн. |
Meisterwerk Wheels MW02 R20 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA66.6 Black Polished | 13 411 грн. |
Закрити
Схожі