Велосипед Merida Crossway 10-V 2023 frame L
20 080 грн. Купити! Велосипед 28" Merida CROSSWAY 10-V (2023) Silk anthracite L (55) 175-189 сVeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Merida Crossway 10-V 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Crossway 10-V 2023 frame L
Ціни на Merida Crossway 10-V 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Crossway 10-V 2023 frame L | від 20 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Crossway 10-V 2023 frame S | від 20 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Merida Crossway 10-V 2023 frame S/M | від 20 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Crossway 10-V 2023 frame XXS | від 20 080 грн. | 23 пропозиції |