Велосипед Merida Speeder 100 2023 frame L
Фото 3 |
Merida Speeder 100 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Merida Speeder 100 2023 frame L
Усі ціни 10 →Merida Speeder 100 28 2023 (L(56),DARK BLUE(WHITE/BLUE)) A62211A 01663 | 30 040 грн. |
Merida Speeder 100 28 2023 (L(56),DARK BLUE(WHITE/BLUE)) A62211A 01663 | 30 040 грн. |
Велосипед 28" Merida SPEEDER 100 (2023) dark blue L (180-185 см) A62211A 0 | 30 040 грн. |
Велосипед Merida SPEEDER 100, L(56), SILK CHAMPAGNE(BLACK) A62211A 01657 | 30 040 грн. |
Merida Speeder 100 28 2023 (L(56),SILK DARK SILVER(BLACK)) A62211A 00348 | 30 040 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Merida Speeder 100 2023 frame L
Ціни на Merida Speeder 100 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Speeder 100 2023 frame L | від 30 040 грн. | 10 пропозицій | ||
Merida Speeder 100 2023 frame M/L | від 30 040 грн. | 12 пропозицій | ||
Merida Speeder 100 2023 frame S | від 30 040 грн. | 9 пропозицій | ||
Merida Speeder 100 2023 frame S/M | від 30 040 грн. | 8 пропозицій | ||
Merida Speeder 100 2023 frame XL | від 30 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Speeder 100 2023 frame XS | від 30 040 грн. | 4 пропозиції |