Велосипед Merida Silex 200 2023 frame L
Очікується у продажу від 42 550 грн. Модельний рік: 2023; Тип: Тип: гравійний; Матеріал рами: алюміній; Амортизація: без амортизації; Матеріал вилки: карбон; Діаметр коліс ("): 28; Передні гальма: дискові, механічні; Задні гальма: дискові, механічні; Швидкостей (шт): 18; Форма керма: шосейний; Комплектація: |
Merida Silex 200 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Merida Silex 200 2023 frame L
Ціни на Merida Silex 200 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Merida Silex 200 2023 frame L | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame M | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame S | від 42 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame XL | від 42 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Merida Silex 200 2023 frame XS | від 42 550 грн. | 4 пропозиції |