Пральна машина Mesko MS 8053 білий
Відео 2 |
Mesko MS 8053 |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mesko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mesko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mesko MS 8053 білий
Усі ціни 22 →Пральна машина Mesko MS 8053 | 2 536 грн. |
Стиральная машина Mesko Ms 8053 | 2 460 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Mesko MS 8053 | 2 459 грн. |
Пральна машина ручна Mesko MS 8053 Біла S | 3 808 грн. |
Стиральная машина полуавтомат Mesko MS 8053 | 2 465 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →