Пральна машина ViLgrand V135-2550
Фото 6 |
ViLgrand V135-2550 |
|
Пральна машина-напівавтомат з вертикальним типом завантаження і місткістю до 3.5 кг білизни на один робочий цикл. Білизна укладається через верхню кришку, вода у бак заливається вручну. Пристрій займає мінімум місця і добре підходить для малогабаритних квартир і невеликих сімей. Корпус і бак виготовлені з пластику, тому вага техніки невелика — всього 5.5 кг. Її без проблем можна переносити та встановлювати в будь-якому зручному місці. Пральна машина ViLgrand V135-2550 оснащена роторним (щітковим) двигуном і має механічне управління, виконане у вигляді поворотної рукоятки. Мийний засіб засипається безпосередньо у воду, яка під час прання ефективно розчиняє порошок. Крім програми прання, присутнє полоскання і віджимання, що істотно полегшує життя користувачу, особливо при пранні габаритних речей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Купити ViLgrand V135-2550
Усі ціни 25 →Пральна машина ViLgrand V135-2550 Blue | 2 484 грн. |
Пральна машина ViLgrand V135-2550 Red | 2 848 грн. |
Стиральная машина ViLgrand V135-2550 Red | 2 777 грн. |
Пральна машина однобакова (3.5кг, знімна центрифуга) V135-2550-blue тмvilg | 2 750 грн. |
ViLgrand V 135-2550 Red V135-2550Red | 2 999 грн. |