Заглибний насос Metabo DP 18-5 SA
Metabo DP 18-5 SA продуктивніпоплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DP 18-5 SA
Усі ціни 16 →Занурювальний насос для брудної води та будівельного водопостачання Metabo | 18 059 грн. |
Дренажний насос Metabo DP 18-5 SA 604111000 | 18 059 грн. |
Дренажный насос Metabo DP 18-5 SA для загрязненной воды 604111000 | 18 059 грн. |
Занурювальний дренажний насос Metabo DP 18-5 SA (604111000) 604111000 | 18 059 грн. |
Насос погружной Metabo DP 18-5 SA (604111000) | 18 059 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →