Гайковерт Metabo DSSW 500-1/2 C 601590000
Metabo DSSW 500-1/2 C 601590000 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DSSW 500-1/2 C 601590000
Усі ціни 9 →Ударний пневматичний гайковерт Metabo DSSW 500-1/2 | 5 241 грн. |
Пневматичний ударний гайкокрут Metabo DSSW 500-1 / 2 601590000 | 4 999 грн. |
Ударный пневмогайковерт Metabo DSSW 500-1/2" C 601590000 | 5 241 грн. |
Пневматичний гвинтоверт Metabo DSSW 500-1/2" C 601590000 | 4 999 грн. |
Гайковерт пневматический Metabo DSSW 500-1/2" C (601590000) | 4 999 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →