Тример Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 601611850 (FSB 36-18 LTX BL 40)
Відео 3Фото 10 |
Акумуляторний тример виробництва Metabo – це садова техніка просунутого цінового сегменту. Модель характеризується високою продуктивністю, завдяки чому підходить як для побутових, так і професійних завдань. Перед покупкою варто враховувати, що в комплектацію не входить акумулятор і зарядний пристрій, при цьому для роботи тут потрібні відразу дві батареї, які представляють фірмову платформу Metabo 18 V, CAS.
Оптимальним вибором цей прилад може стати для користувачів інших акумуляторів цього бренду. Тример Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 601611850 примітний наявністю безщіткового мотора, який вважається більш надійним, працює тихіше і економічніше традиційних аналогів. Безпосередньо за косіння небажаної рослинності на ділянці відповідає котушка з ліскою (ширина захвату 40 см) та лопатевий ніж. Перша насадка добре справляється з легкими завданнями, а друга з густішою і високою травою. Важить виріб менше 5 кг, має звичну пряму штангу, пластиковий захисний кожух та комфортну велосипедну рукоятку. Щоб зняти навантаження з рук, у комплектацію включений ремінь плеча.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 601611850
Усі ціни 13 →Акумуляторна коса Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 (Без АКБ) (601611850) | 10 319 грн. |
Акумуляторна коса Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 без акб і з/п 601611850 | 10 299 грн. |
Тример Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850) 601611850 | 10 299 грн. |
Акумуляторна мотокоса Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 без акб 601611850 | 10 299 грн. |
Коса аккумуляторная Metabo FSB 36-18 LTX BL 40 (601611850) - без аккумулят | 10 299 грн. |