Будівельний фен Metabo HG 16-500 601067000 (601067000)
Відео 1Фото 6 |
Metabo HG 16-500 601067000 легкий |
|
Модель Metabo HG 16-500 з артикулом 601067000 поставляється без кейсу, а модель з артикулом 601067500 - у кейсі та з двома насадками на сопло
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HG 16-500 601067000
Усі ціни 27 →Термофен Metabo HG 16-500 (601067000) | 1 605 грн. |
Фен технічний Metabo HG 16-500 601067000 | 1 599 грн. |
Технічний фен Metabo HG 16-500 (601067000) 601067000 | 1 599 грн. |
Термовоздуходувка Metabo HG 16-500 (601067000) | 1 599 грн. |
Фен будівельний Metabo HG 16-500 (601067000) 601067000 | 1 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →