Будівельний фен Metabo HGE 23-650 LCD (603065000)
Відео 2 |
Metabo HGE 23-650 LCD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HGE 23-650 LCD
Усі ціни 27 →Термофен Metabo HGE 23-650 LCD (603065000) | 3 715 грн. |
Технічний фен Metabo HGE 23-650 LCD 603065500 | 6 325 грн. |
Технічний фен Metabo HGE 23-650 LCD (603065000) 603065000 | 3 698 грн. |
Термофен Metabo HGE 23-650 LCD в MetaBox 145 603065500 | 6 325 грн. |
Термовоздуходувка Metabo HGE 23-650 LCD (603065500) | 6 325 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →