Насосна станція Metabo HWW 9000/100 G (600977000)
Metabo HWW 9000/100 G відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWW 9000/100 G
Усі ціни 6 →Насосна станція Metabo HWW 9000/100 G (600977000) | 20 646 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 9000/100 G 600977000 | 20 599 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 9000/100 G, 9000 л/ч 600977000 | 20 646 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 9000/100 G | 20 646 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 9000/100 G 600977000 | 20 599 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 9000/100 G (600977000) | 20 646 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →