Насосна станція Metabo HWW 4000/25 Inox (600982000)
Metabo HWW 4000/25 Inox відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWW 4000/25 Inox
Усі ціни 12 →Насосна станція Metabo HWW 4000/25 Inox + інтегрований фільтр (600982000) | 8 627 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 4000/25 Inox 600982000 | 8 699 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 4000/25 Inox, 4000 л/ч 600982000 | 8 627 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 4000/25 Inox (600982000) | 8 627 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →